Οι νικητές ανά κατηγορία
Όσο για τα αποτελέσματα, τα ηλειακά πληρώματα μονοπώλησαν τις πρώτες θέσεις. Στη μικρή κατηγορία (έως 1400cc), οι Δημήτρης Τσαπέκης - Δημήτρης Κοκκινάκης με Toyota Yaris ήταν ταχύτεροι και τους ακολούθησαν οι Παναγιώτης και Θοδωρής Πανούτσος της ΑΟΛΑΠ, επίσης με Toyota Yaris και Μιχάλης Νικολούλιας - Τάσος Παρασκευόπουλος με Toyota Starlet. Στην κατηγορία 1401 έως 1600cc, στην πρώτη θέση του βάθρου ανέβηκε το πλήρωμα της ΑΟΛΑΠ, Αντώνης Δημόπουλος-Δημήτρης Δημητρόπουλος με Toyota Starlet, που είχε ξέφρενο ρυθμό και στα δύο σκέλη και προσέφερε αρκετό θέαμα. Τη δεύτερη θέση κατέλαβαν οι Ηλείοι Τάσος Αναστασόπουλος - Γιώργος Κορμπάς με Toyota Corolla και την τρίτη οι επίσης Ηλείοι, Σπύρος Σπυρόπουλος - Χρήστος Τσάμης επίσης με Toyota Corolla. Στην κατηγορία 1601-2000cc, οι Δημήτρης Πολίτης- Νίκος Παπαηλίου της ΑΟΛΑΠ, ήταν ταχύτεροι από τα άλλα δύο πληρώματα της λέσχης του Πύργου, Κώστα Τζέμο-Αντώνη Αγγελόπουλο με Fiat Mirafiori και Διονύση Χριστόπουλο - Μάριο Καρακίτσο με Fiat 131 Abarth. Τέλος, στη μεγάλη κατηγορία (2000cc+) , μόλις δύο πληρώματα τερμάτισαν. Οι Δημήτρης Κεφαλάς - Νίκος Πετρόπουλος της ΑΟΛΑΠ, με Subaru Impreza N12, που ήταν πρώτοι και οι Θύμιος Μπουρνάς - Βαγγέλης Βαρτζιώτης με Lancia Intregralle. Όσο για τις υπόλοιπες θέσεις των ηλειακών πληρωμάτων, οι Ηλιόπουλος-Λυμπερόπουλος της ΑΟΛΑΠ ήταν πέμπτοι στην κατηγορία 1401-1600cc και οι Ανδρέας Πετρόπουλος - Γιώργος Πισιμάνης επίσης της ΑΟΛΑΠ, έβδομοι στην ίδια κατηγορία, που είχε συνολικά δέκα συμμετοχές. Αυτοί που εγκατέλειψαν ήταν οι Χρήστος Χατζόπουλος - Στάθης Κουφωλιάς, Θανάσης Κουφωλιάς - Γιώργος Καραχρήστος, Πολυχρόνης και Αντώνης Αδαμόπουλος, Στέλιος Λαϊνόπουλος - Νίκος Μοσχόπουλος και Ανδρέας Κομιώτης - Mine.