Στο σημερινό "Auto Sprint Live" που θα μεταδοθεί από τις 18:00 έως τις 19:00 από την φιλόξενη συχνότητα των ερτζιανών του "Καναλιού 1" και τους 90,4 θα ενημερωθείτε για τα τελευταία νέα του Μηχανοκίνητου Αθλητισμού στην χώρα μας αλλά διεθνώς.
Προσκεκλημένοι μας θα είναι :
Ο κος Π. Αλέπης μέλος της Τεχνικής Επιτροπής της ΕΠΑ.
Μέλος του Δ.Σ. του Α.Ο.Κ. για το Rally Κρήτης.
Ο κος Β. Σαριμπαλίδης Δημοσιογράφος.
Ο γνωστός οδηγός Αγώνων κος Μ. Ηλιόπουλος.
Ο Πρόεδρος του Α.Σ.Φ.Α. κος Β. Αναγνωστόπουλος για την προετοιμασία του "GOLDEN RALLY SHOW".
Και τέλος θα γίνει η μεγάλη κλήρωση για την ανάδειξη του Μεγάλου μας νικητή που θα πάρει τα 4 ελαστικά "WEST LAKE" προσφορά της AGRIPAN - ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΙΤΗΣ Α.Ε.
Και για τους φίλους μας εκτός Αττικής διαδικτυακά η εκπομπή μας ΕΔΩ !!!