Μία μονοήμερη εκδήλωση διαφορετική από τις άλλες οργανώνει η ΦΙΛΠΑ την Κυριακή 18 Απριλίου στην Πολιτεία και στην ευρύτερη περιοχή των βορείων προαστίων.
Οι διαγωνιζόμενοι πρέπει να κάνουν «αγώνα» για να βρουν τον δρόμο μέχρι τον τερματισμό! Τα πληρώματα πρέπει να απαντήσουν σωστά στο ερωτηματολόγιο, που θα τους δοθεί στην εκκίνηση. «Θησαυρός», οι απαντήσεις που βρίσκονται στο δρόμο τους, καθώς κάθε ερώτηση απαντημένη σωστά τους οδηγεί στην επόμενη και έτσι ολοκληρώνεται η διαδρομή!
Οι καλύτεροι «κυνηγοί» θα βραβευθούν. Αλλά για όλους όσους προσπάθησαν θα υπάρχει προαιρετικά γεύμα στην Ροδόπολη.
Ένας αγώνας οργανωμένος με πολύ κέφι κυρίως για τα νεότερα μέλη της Λέσχης μας αλλά και για όσους έχουν όρεξη για πολύ παιχνίδι στους δρόμους!! Εκκίνηση από την πλατεία της Πολιτείας στις 11:00 και τερματισμός περίπου στις 14:00 στη Ροδόπολη.
Οι διαγωνιζόμενοι πρέπει να κάνουν «αγώνα» για να βρουν τον δρόμο μέχρι τον τερματισμό! Τα πληρώματα πρέπει να απαντήσουν σωστά στο ερωτηματολόγιο, που θα τους δοθεί στην εκκίνηση. «Θησαυρός», οι απαντήσεις που βρίσκονται στο δρόμο τους, καθώς κάθε ερώτηση απαντημένη σωστά τους οδηγεί στην επόμενη και έτσι ολοκληρώνεται η διαδρομή!
Οι καλύτεροι «κυνηγοί» θα βραβευθούν. Αλλά για όλους όσους προσπάθησαν θα υπάρχει προαιρετικά γεύμα στην Ροδόπολη.
Ένας αγώνας οργανωμένος με πολύ κέφι κυρίως για τα νεότερα μέλη της Λέσχης μας αλλά και για όσους έχουν όρεξη για πολύ παιχνίδι στους δρόμους!! Εκκίνηση από την πλατεία της Πολιτείας στις 11:00 και τερματισμός περίπου στις 14:00 στη Ροδόπολη.